fbpx

W porównaniu do tradycyjnej metody współpracy jedyną różnicą jest sposób komunikacji z naszymi klientami.

 

Zapoznaj się z etapami realizacji projektu wnętrza:

 

  1. Na samym początku współpracy przedstawiacie Państwo swoje oczekiwania dotyczące projektu wnętrza, uzgadaniamy szczegóły zakresu i czas wykonania projektu.
  2. Następuje przygotowanie umowy z ofertą cenową, następnie podpisanie umowy oraz wpłata wskazanej zaliczki.
  3. Następnym etapem jest wypełnienie przez Państwa ankiety w celu zapoznania się szczegółowo z Państwa upodobaniami, dokładnymi oczekiwaniami oraz zwyczajami które są niezbędne w procesie projektowym. Jest to abyście Państwo czuli się jak najlepiej w nowo zaprojektowanym wnętrzu.
  4. Kolejnym krokiem jest przesłanie przez Państwa np. mailowo wszystkich materiałów odnośnie wnętrz: aktualne zdjęcia, inspiracje, rzuty wraz ze wskazaniem wszystkich pionów kanalizacyjnych, wentylacyjnych, ciągów kominowych. W przypadku braku tych rysunków, należy zwymiarować wnętrze i nanieść wymiary na szkic (instrukcję jak należy dokładnie to zrobić otrzymacie Państwo mailowo).
  5. Następuje przygotowanie wstępnego projektu koncepcyjnego, w postaci 3 wersji rzutów mieszkania. Konsultujemy wszystkie warianty i nanosimy zmiany do momentu uzyskania odpowiadającej Państwu wersji. Następnie powstają wizualizacje pomieszczeń na podstawie zaakceptowanego rzutu. 
  6. Uwzględniając Państwa uwagi opracowujemy dokumentacje projektową i przesyłamy gotowy projekt.

Kiedy warto zdecydować się na współpracę online:

  • Gdy nie masz czasu w ciągu dnia na spotkania
  • Gdy nie chcesz tracić czasu na dojazdy
  • Gdy chcesz zaoszczędzić na projekcie