Regulamin promocji -100 zł na projekt wnętrza mieszkalnego

 1. Organizatorem promocji -100 zł na projekt wnętrza mieszkalnego jest Pracownia Maven Studio Małgorzata Kaczmarek Hernandez z siedzibą w Radzionkowie, 41-922, ul. Lotników 9, NIP: 6452502200, REGON 380525030.
 2. Promocja obowiązuje od dnia 04.03.2020 od godz. 8:00, do odwołania.
 3. Promocja skierowana jest dla wszystkich klientów indywidualnych – zwanych uczestnikami promocji, którzy zasubskrybują się do newslettera, poprzez stronę internetową www.maven-studio.com.
 4. Uczestnicy promocji mogą wykorzystać rabat 100 zł na projekt jednego z pomieszczeń, pod warunkiem podpisania umowy na projekt dowolnego wnętrza bądź wnętrz mieszkalnych na kwotę min. 1000 zł brutto.
 5.  Projekty które wchodzą w skład promocji: projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy.
 6. Rabat możliwy jest do wykorzystania w okresie do dwóch miesięcy od momentu wpisania się przez uczestnika do newslettera.
 7. Każdemu uczestnikowi przysługuje jeden kod rabatowy.
 8. Uczestnik może wykorzystać rabat, kontaktując się z biurem pod adresem mailowym: info@maven-studio.com, podając adres email, który użył wpisując się do newslettera.
 9. Uczestnik chcący wykorzystać rabat, musi być zapisany do newslettera.
 10. Kod rabatowy nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne usługi z oferty Maven Studio Małgorzata Kaczmarek Hernandez.
 11. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady promocji i jest dostępny na stronie internetowej www.maven-studio.com
 12. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
 13. Udział w promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone w niniejszym regulaminie.