fbpx

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania: 

1. Ile kosztuje projekt wnętrz?

Cena zależy od paru czynników, m.in: powierzchni użytkowej wnętrza, wybranego zakresu projektu, aktualnego stanu wnętrza itp. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.

Ostateczna wycena podana jest po kontakcie z naszym projektantem.

2. Ile kosztuje wycena projektu?

Wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

3. Ile trwa projekt mieszkania/wnętrza domu?

Czas wykonania zależny jest od powierzchni wnętrza, wybranego zakresu projektu, kontaktu z klientem (szybkości odpowiadania na maile) oraz od ilości projektów, które aktualnie wykonujemy. Przykładowo projekt koncepcyjny pomieszczenia może potrwać 5-10 dni roboczych, natomiast projekt wykonawczy wnętrz w domu jednorodzinnym może potrwać 3-4 miesiące. Jeśli chciałby Pan/i dowiedzieć się ile czasu zajmie, można skontaktować się z nami mailowo pod adresem: info@maven-studio.com

4. Co mam rozumieć pod pojęciem “Projekt koncepcyjny”?

Projekt koncepcyjny to podstawowy projekt, który poglądowo pokazuje zarys koncepcji wnętrza. Składają się na niego: rzut funkcjonalny, wizualizacje oraz zestawienie materiałów i umeblowania. 

5. Co mam rozumieć pod pojęciem “Projekt wykonawczy”?

Projekt wykonawczy to kontynuacja projektu koncepcyjnego, jego rozszerzona wersja która dodatkowo zawiera m.in. rysunki techniczne, projekt zabudowy meblowej, projekty instalacji, rysunki detali i inne. Dzięki projektowi wykonawczemu zostaje sprecyzowane, jak mają być zrealizowane rozwiązania przez wybraną ekipę remontową. 

6. W jakich godzinach otwarte jest biuro?

Biuro otwarte jest w godzinach od 10:00 do 20:00. Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach od 13:00 do 20:00.

7. Nie posiadam rzutów mojego mieszkania, co mam zrobić w takiej sytuacji?

Należy samodzielnie zmierzyć wnętrze oraz nanieść wymiary na szkic i przesłać na adres: info@maven-studio.com. Możemy przesłać na maila instrukcję jak należy poprawnie zwymiarować wnętrze.

8. Czy jest możliwość zwymiarowania przez Państwa naszego mieszkania/domu?

Pracujemy całkowicie online, dlatego nie wykonujemy inwentaryzacji wnętrza. Pomieszczenie należy zwymiarować samemu. Instrukcja opisująca jak samodzielnie zmierzyć wnętrze dostępna jest TUTAJ.

9. Czy mogę dokonać poprawek w projekcie?

Tak, istnieje możliwość dokonania do dwóch poprawek dla każdego etapu projektowego.

10. Czy odbywają się okazjonalne promocje?

Tak, zapraszamy do subskrypcji oraz do śledzenia naszego facebookowego fanpejdża oraz instagrama aby być na bieżąco z promocjami, ofertami i konkursami.