FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania: 

1. Ile kosztuje projekt wnętrz?

Aby dowiedzieć się ile orientacyjnie kosztuje projekt wnętrza, możesz obliczyć cenę za pomocą kalkulatora wyceny projektu wnętrz. Nie jest to wycena ostateczna, jednak przybliżona do finalnej. Cena za projekt zależy od paru czynników, m.in: całkowitej powierzchni użytkowej wnętrza, aktualnego stanu wnętrza,  wybranego typu projektu (koncepcyjny/wykonwaczy), zakresu projektu (jak np. czy mają być wyburzane ściany, czy ma być wydzielone dodatkowe pomieszczenie itp.) 

Ostateczna wycena podana jest po kontakcie mailowym: info@maven-studio.com.

2. Ile kosztuje wycena projektu?

Wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

3. Ile trwa projekt mieszkania/wnętrza domu?

Czas wykonania zależny jest od powierzchni wnętrza, wybranego zakresu projektu, kontaktu z klientem (szybkości odpowiadania na maile) oraz od ilości projektów, które aktualnie wykonujemy. Przykładowo projekt koncepcyjny jednego pomieszczenia może potrwać ok. dwóch tygodni, natomiast projekt wykonawczy wnętrz w domu jednorodzinnym może potrwać 2-6 miesięcy. Jeśli chciałby Pan/i dowiedzieć się ile czasu zajmie, można skontaktować się z nami mailowo pod adresem: info@maven-studio.com

4. Co mam rozumieć pod pojęciem „Projekt koncepcyjny”?

Projekt koncepcyjny to podstawowy projekt, który poglądowo pokazuje zarys koncepcji wnętrza. Składają się na niego: rzut funkcjonalny, wizualizacje oraz zestawienie materiałów i umeblowania. 

5. Co mam rozumieć pod pojęciem „Projekt wykonawczy”?

Projekt wykonawczy to kontynuacja projektu koncepcyjnego, jego rozszerzona wersja która dodatkowo zawiera m.in. rysunki techniczne, projekt zabudowy meblowej, projekty instalacji, rysunki detali i inne. Dzięki projektowi wykonawczemu zostaje sprecyzowane, jak mają być zrealizowane rozwiązania przez ekipę remontową. 

6. W jakich godzinach otwarte jest biuro?

Biuro otwarte jest w godzinach od 9:00 do 18:00.

7. Nie posiadam planu mojego mieszkania, co mam zrobić w takiej sytuacji?

Należy samodzielnie zmierzyć wnętrze oraz nanieść wymiary na szkic i przesłać na adres: info@maven-studio.com. Instrukcja jak samemu zwymiarować pomieszczenie znajduje się TUTAJ. Jeśli mieszkają Państwo na Śląsku, jest możliwość wykonania przez nas pomiarów. W tym celu prosimy o kontakt.

8. Czy jest możliwość zwymiarowania przez Państwa naszego mieszkania/domu?

Jeśli mieszkają Państwo na Śląsku, jest możliwość wykonania przez nas pomiarów. W tym celu prosimy o kontakt.

9. Czy istnieje możlwość dokonania poprawek w projekcie?

Tak, istnieje taka możlwość. Ilość poprawek, zależna jest od wybranej przez Państwa opcji. W naszej ofercie istnieje możliwość wybrania od jednej poprawki do poprawek bez limitu. Za jedną poprawkę uznaje się listę uwag napisanych w jednym mailu.

Przykład: przesyłam pierwszą wersję wizualizacji, następnie mogą Państwo przesłać uwagi w mailu że np. chcą Państwo zmienić sofę, kolor farby, przesunąć zaproponowaną szafę w inne miejsce, wybrać dodatkowe lampy itd. (ilość uwag w jednym mailu jest jest ograniczeń). Taka lista uwag uważana jest za jedną poprawkę. Na tej podstawie dokonuje zmian i przesyłam kolejną wersję. W przypadku poprawek bez limitu ilość zmian jest nieograniczona.

10. Czy odbywają się okazjonalne promocje?

Tak, zapraszamy do subskrypcji oraz do śledzenia naszego facebookowego fanpejdża oraz instagrama aby być na bieżąco z promocjami, ofertami i konkursami.