Jak wygląda proces projektu online? (Projekt koncepcyjny/wykonawczy)

 

W porównaniu do tradycyjnej metody współpracy różnice polegają na: sposobie komunikacji z naszymi klientami, dostarczeniu dokumentacji czy własnemu zmierzeniu swojego wnętrza.

  1. Na samym początku współpracy przedstawiacie Państwo swoje oczekiwania dotyczące projektu wnętrza, uzgadaniamy szczegóły zakresu i czas wykonania projektu.
  2. Następuje przygotowanie umowy z ofertą cenową, następnie podpisanie umowy oraz wpłata wskazanej zaliczki.
  3. Kolejnym krokiem jest przesłanie przez Państwa np. mailowo wszystkich materiałów odnośnie wnętrz: aktualne zdjęcia wnętrza, inspiracje, rzuty wraz ze wskazaniem wszystkich pionów kanalizacyjnych, wentylacyjnych, ciągów kominowych. W przypadku braku tych rysunków, należy zwymiarować wnętrze i nanieść wymiary na szkic. Instrukcja jak poprawnie zwymiarować pomieszczenie dostępna TUTAJ
  4. Następnym etapem jest wypełnienie przez Państwa ankiety w celu zapoznania się szczegółowo z Państwa upodobaniami, dokładnymi oczekiwaniami oraz zwyczajami które są niezbędne w procesie projektowym. Jest to potrzebne abyście Państwo czuli się jak najlepiej w nowo zaprojektowanym wnętrzu.
  5. Następuje przygotowanie wstępnego projektu koncepcyjnego. Konsultujemy i nanosimy zmiany do momentu uzyskania odpowiadającej Państwu wersji. W przypadku wybrania przez Państwa opcji spaceru wirtualnego, na tym etapie przesyłamy również plik w którym możecie Państwo „przejść się” po uproszczonym modelu: 

6. Następnie powstają wizualizacje pomieszczeń obrazujące rozwiązania materiałowe, oświetleniowe oraz kolorystyczne na podstawie jednej z zaakceptowanej wersji. Przesyłamy również kolejny szczegółowy plik ze spacerem wirtualnym (w przypadku wybrania tej opcji).

7. Uwzględniając Państwa uwagi opracowujemy dokumentacje projektową (projekt wykonawczy) i przesyłamy gotowy projekt.

Czas wykonania projektu jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników jak np. wielkość pomieszczeń, ilość planowanych zmian, stan aktualny mieszkania/domu itd. Aby uzyskać informację o planowanym terminie realizacji projektu skontaktuj się z nami: KONTAKT