USŁUGI

Współpraca przebiega w sposób online. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną, mailową czy przez Skype’a. Stawki z tego powodu są niższe niż w przypadku tradycyjnego procesu projektowego. Jest tak m.in. z tego względu, że po Państwa stronie leży sporządzenie inwentaryzacji wnętrza. Nie jest to skomplikowany proces o czym mogą się Państwo przekonać TUTAJ. Sprawdź jakie pozostałe korzyści uzyskasz i na czym dokładnie polega projektowane online.

SZYBKIE PROJEKTY: WIZUALIZACJE

W ofercie posiadamy możliwość zakupu szybkiego projektu wizualizacji. Skierowana jest dla tych osób, które nie potrzebują kompleksowego projektu wnętrz i chcą szybko zobaczyć swoją wizję za niewielką cenę. Poniższe projekty nie obejmują zmian takich jak: wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian czy projektu schodów. 

 • wizualizacje kuchni

  Projekt: wizualizacje kuchni

  1 099,00 
 • wizualizacje salonu

  Projekt: wizualizacje salonu

  999,00 
 • wizualizacje łazienki

  Projekt: wizualizacje łazienki

  1 099,00 
 • wizualizacje pokoju dziecięcego

  Projekt: wizualizacje pokoju dziecięcego

  999,00 
 • wizualizacje salonu

  Projekt: wizualizacje salonu z aneksem kuchennym

  1 750,00 
 • Nowoczesna i elegancka sypialnia

  Projekt: wizualizacje sypialni

  999,00 
 • Projekt: wizualizacje holu wejściowego / korytarza

  899,00 

PROJEKTY KOMPLEKSOWE

Dla tych, którzy chcieliby uzyskać bardziej szczegółowy projekt a także dla tych którzy w swoim mieszkaniu/domu planują zmiany takie jak np. wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian itp. polecamy poniższe formy projektu.

USŁUGI DODATKOWE