USŁUGI

Współpraca przebiega w sposób online. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną, mailową czy przez Skype’a. Stawki z tego powodu są niższe niż w przypadku tradycyjnego procesu projektowego. Jest tak m.in. z tego względu, że po Państwa stronie leży sporządzenie inwentaryzacji wnętrza. Nie jest to skomplikowany proces o czym mogą się Państwo przekonać TUTAJ. Sprawdź jakie pozostałe korzyści uzyskasz i na czym dokładnie polega projektowane online.

SZYBKIE PROJEKTY: WIZUALIZACJE

W ofercie posiadamy możliwość zakupu szybkiego projektu wizualizacji. Skierowana jest dla tych osób, które nie potrzebują kompleksowego projektu wnętrz i chcą szybko zobaczyć swoją wizję za niewielką cenę. Poniższe projekty nie obejmują zmian takich jak: wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian czy projektu schodów. 

PROJEKTY KOMPLEKSOWE

Dla tych, którzy chcieliby uzyskać bardziej szczegółowy projekt a także dla tych którzy w swoim mieszkaniu/domu planują zmiany takie jak np. wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian itp. polecamy poniższe formy projektu.

USŁUGI DODATKOWE