fbpx

USŁUGI

Współpraca przebiega w sposób online. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną, mailową czy przez Skype’a. Stawki z tego powodu są niższe niż w przypadku tradycyjnego procesu projektowego. Jest tak m.in. z tego względu, że po Państwa stronie leży sporządzenie inwentaryzacji wnętrza. Nie jest to skomplikowany proces o czym mogą się Państwo przekonać TUTAJ. Sprawdź jakie pozostałe korzyści uzyskasz i na czym dokładnie polega projektowane online.

SZYBKIE PROJEKTY: WIZUALIZACJE

W ofercie posiadamy możliwość zakupu szybkiego projektu wizualizacji w atrakcyjnej cenie. Skierowana jest dla tych osób, które nie potrzebują kompleksowego projektu wnętrz i chcą szybko zobaczyć swoją wizję. Poniższe projekty nie obejmują zmian takich jak: wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian itp. oraz projektu schodów. Oferta skierowana jest zarówno dla tych, którzy chcą uzyskać projekt pojedynczego pomieszczenia, jak i dla tych, którzy chcą otrzymać projekt wnętrz całego mieszkania/domu.

PROJEKTY KOMPLEKSOWE

Dla tych, którzy chcieliby uzyskać bardziej szczegółowy projekt a także dla tych którzy w swoim mieszkaniu/domu planują zmiany takie jak np. wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, przeniesienie pomieszczenia do innego, wyburzenie ścian, zaprojektowanie nowych ścian itp. polecamy poniższe formy projektu.

USŁUGI DODATKOWE